تفاوت جویس معمولی و سالت

حمیدحمید
12,777 بازدید
تفاوت بین جویس معمولی و سالت

تفاوت جویس معمولی و سالت

جویس های سالت نسبت به جویس های معمولی محصولات جدید تر و بروزی هستند ، یکی از بیشترین سوالات کاربران مبتدی ویپینگ در مورد تفاوت جویس معمولی و سالت میباشد ، در این مقاله به بررسی موشکافانه و علمی این عنوان میپردازیم.

جویس های معمولی و سالت به ترتیب برای استفاده در ویپ و پاد سیستم طراحی شده اند که حس سیگار کشیدن را برای شما به ارمغان می آورند . افراد سیگاری برای ترک سیگار از این محصولات استفاده می کنند تا سیگار را به طور کل کنار بگدارند .

پس از عرضه چندین و چند ساله ویپ و جویس های معمولی ، صنعت ویپ به تازگی به سمت پاد سیستم ها و جویس سالت نیکوتین ها سوق داده شد ، اما دلیل آن چیست ؟

ابعاد کوچک تر پاد سیستم ها ، حجم دود کمتر مشابه سیگار و میزان نیکوتین بیشتر و البته صرفه جویی در مسائل اقتصادی دلایلی بود که اکثر کمپانی های مطرح در زمینه تولید دستگاه های ویپ ، تمرکز خود را بر روی پاد ها و سالت نیکوتین ها قرار داده اند .

جویس سالت از نیکوتین بالایی برخوردار میباشد ، مصرف دوز بالایی از نیکوتین باعث التهاب گلو و سوزش آن میشود ، اما فرایند تولید جویس های سالت به نحوی میباشد که این مشکل را حل نموده و میتوانید به آسانی دوز های بالاتری از نیکوتین را مصرف نمایید .

در نتیجه شما با حجم دود کمتر (مشابه سیگار) نیکوتین مورد نیاز بدن خود را بدون هیچ مشکلی تامین می کنید .

تفاوت جویس معمولی و سالت در چیست؟

همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید ، جذب نیکوتین از طریق سیگار ، جویس معمولی و جویس سالت تقریبا مشابه یکدیگر میباشند ، به همین دلیل افراد زیادی توانسته اند با تهیه پاد سیستم ها و ویپ های بروز دنیا سیگار را ترک نموده و زندگی سالم تری داشته باشند .

برای اطلاع از تفاوت جویس های معمولی و سالت ، ابتدا به بررسی دو عنوان نیکویتن فیریز (فری بیس) و سالت بپردازیم .

نیکوتین موجود در جویس های معمولی

تفاوت جویس و سالت

نیکوتین موجود در جویس های ویپ که با آن آشنا شدید را نیکوتین فیریز مینامند . این روشی است که کمپانی های دخانیات از دهه ۶۰ میلادی از آن استفاده می کردند .

فری بیس یا فیریز به این معنی است که این نیکوتین نسبت به سایر مشتقات نیکوتین در خالص ترین شکل خود است ، که می تواند هنگام گرم شدن بسیار سریع تر و قوی تر در ریه ها و بدن شما جذب شود .

این روش در دهه ۱۹۶۰ توسط فیلیپ موریس ، شرکتی که صاحب مارلبورو است کشف شد . آنچه آن ها دریافتند این بود که اگر سطح PH را در نیکوتین دستکاری کنند ، می توانند بدون افزایش دوز ، ضربات نیکوتین و حس بیشتری نسبت به سیگارهای قبلی در دهه ۱۹۵۰ ایجاد کنند ، و این باعث شد که سیگارهای برند مارلبورو برای مصرف کنندگان حس بهتری را رقم بزند . این یک موفقیت بزرگ برای مارلبورو بود و آنها سال ها از این مزیت رقابتی برخوردار شدند که باعث تبدیل شدن کمپانی مارلبرو به یکی از محبوب ترین تولید کنندگان سیگار در جهان شد .

اما واقعا نیکوتین چیست ؟ با ما همراه باشید تا به بررسی تخصصی و موشکافانه نیکوتین بپردازیم .

 ماهیت شیمیایی نیکوتین و تفاوت جویس معمولی و سالت

مزرعه تنباکو و تفاوت جویس معمولی و سالت

نیکوتین موجود در برگهای تنباکو دارای ترکیب شیمیایی یک نمک است . نمکی که از یک واکنش شیمیایی تشکیل شده است که دارای بار مثبت (اسید) و بار منفی (پایه) است .

به همین دلیل است که جویس های با نیکوتین بالا را جویس سالت مینامند ، Salt به معنی نمک میباشد .

ماهیت شیمیایی نیکوتین یک پایه ضعیف است و از ذرات دارای بار منفی تشکیل شده . نیکوتین به عنوان یک پایه ، می کوشد ذرات با بار مثبت (پروتون) را پیدا کند تا ثبات پیدا کند و یونیزه شود. نیکوتین موجود در برگها یا یونهای توتون ، مؤثرترین روش برای انتقال نیکوتین به بدن ما نیست زیرا یون ها حرکت کندی دارند از طریق غشاهای آلی حرکت می کنند و  نمی توانند به راحتی تبخیر شوند .

فیلیپ موریس دریافت که اگر نیکوتین پروتئین شده باشد (از طریق آمونیاک) یا بار مثبت آن را از بین ببرد ، می تواند به حالت آزاد خود برگردد و به راحتی  وارد غشاء بدن ما شود و اگر دخانیات با نمکی مانند فسفات دیامونیوم آغشته شود آمونیوم  را آزاد می کند و وقتی که سیگار می سوزد نیکوتین را به فرم پایه آزاد تولید می کند.

تفاوت جویس معمولی و سالت

فرق بین جویس معمولی و سالت

همانطور که در بالا توضیح دادیم سالت نیکوتین ها یک ماده طبیعی هستند که در برگهای تنباکو وجود دارند .

نمک نیکوتین بسیار پایدار است و به اندازه فرم فریز آن فرار نیست .

آزمایشگاه های Pax ، مبتکر این روش جدید ویپینگ راهی برای استفاده از سالت نیکوتین به عنوان ابزاری برای ساخت ۵۰ میلی گرم نیکوتین با طعم خوراکی ها در حالی که آن را فراتر از دسترس چیزی است که در حال حاضر در بازار ویپینگ داریم پیدا کرد. هدف آنها تقلید از سیگار کشیدن تا حد ممکن است و تاکنون ، به نظر می رسد که موفق بودند .

در حال حاضر شاید شما گیج شده باشید ! ماده ای که باعث می شود که همه ی این اتفاق ها رخ بدهد بنزوئیک اسید است . استفاده از بنزوئیک اسید در سالت نیکوتین دو هدف اصلی دارد :

۱- این ماده به تبخیر سالت نیکوتین در دماهای پایین و نیز کاهش PH در سالت نیکوتین ها کمک می کند

۲- باعث می شود تا یک واکنش شیمیایی رخ دهد که باعث می شود سالت نیکوتین مانند نیکوتین پایه آزاد قابل جذب باشد

این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی در مقادیر زیاد نیکوتین مانند ۵۰ میلی گرم را استنشاق کنید و همچنین باعث می شود که نیکوتین بر خلاف طبیعت سالت نیکوتین ، جذب شود . از حق ثبت Pax به نظر می رسد که فقط بر روی فرمول خاص سالت نیکوتین با انواع خاصی از اسیدها کار می کند.

همانطور که در نمودار ارائه شده از آزمایشگاههای PAX مشاهده می کنید ،سالت نیکوتین ها می تواند به شما در مقابله با هوس هایتان به طور مؤثرتر از جویس های معمولی کمک کند.

اگر به خط بنفش و سبز بالا توجه کنید ، مقدار نیکوتین جذب شده در جریان خون، سالت نیکوتین ها با سیگار کشیدن بسیار نزدیک است و می تواند رضایت بیشتری از نیکوتین را نسبت به جویس های معمولی موجود در بازار فراهم کند .

تفاوت بین جویس معمولی و سالت در چیست ؟

از دیدگاه ویپینگ ، تفاوت بین نیکوتین فریز و سالت نیکوتین موضوعی است که بر تجربه ویپینگ شما تأثیر می گذارد.

یکی از تفاوتهای قابل توجه ، سختی ناشی از سطح نیکوتین بالاتر است . نیکوتین فریز سطح pH بالاتری دارد و بر قلیایی بودن آن تاثیر می گذارد و بالا می برد . در حالی که ، سالت نیکوتین به دلیل داشتن بنزوئیک اسید خاصیت قلیایی پایین تری دارد که دود صاف تری را ایجاد می کند و باعث می شود تا گلوی شما نسوزد و به راحتی ۵۰ میلی گرم نیکوتین تبخیر شود.

تفاوت دوم در حرکت این دو نیکوتین در بدن شما است !

حتی اگر سالت نیکوتین مؤثرترین روش برای تأمین نیکوتین شناخته نشده باشد ، اما آزمایشگاههای Pax راهی را کشف کرده اند که  اثربخشی آن نسبت به نیکوتین فریز را افزایش می دهد و این به دلیل اضافه کردن بنزوئیک اسید است که باعث می شود سالت نیکوتین بسیار آسان تر از نیکوتین های پایه آزاد و فیریز حرکت کند و در دسترس باشد .

چرا کامدهی جویس های سالت کمتر از جویس معمولی است ؟

جویس سالت به نسبت جویس معمولی از غلظت کمتری برخوردار میباشد و معمولا نسبت VG/PG در جویس های سالت نیکوتین کمتر از جویس های معمولی میباشد و این فرمول باعث میشود که جویس سالت از کامدهی کمتری نسبت به نمونه معمولی آن برخوردار باشد .

جویس های سالت مناسب چه دستگاهایی هستند ؟

سالت نیکوتین ها سازگاری کامل با پاد سیستم ها ، ویپ های دو کاره و پاد ماد هارا دارند ، اگر میخواهید از سالت نیکوتین ها در ویپ های دو کاره و پاد ماد ها استفاده نمایید حتما دقت داشته باشید که کویل مخصوص جویس سالت را استفاده مینمایید و توان دستگاه را بالاتر از ۱۵W نبرید .

استنشاق جویس های سالت با توان بالای دستگاه و کامدهی بالا منجر به مصمومیت نیکوتینی در بدن میشود ، سالت ها طراحی شده برای دستگاه های سبک و به اصطلاح پاد سیستم میباشند و استفاده آن ها در ویپ های حرفه ای با توان بالا به هیچ عنوان توصیه نمیشود .

همانطور که در بالا بیان کردیم ، سالت نیکوتین ها به دلیل بالاتر بودن مقدار نیکوتین جذب شده و همچنین عدم نیاز به تبخیر در دماهای بالاتر و داشتن مقدار بیشتر نیکوتین برای دستگاه هایی با توان کمتر طراحی شده اند.

پاد ها مخصوص ترک سیگار میباشند ، بیشتر این دستگاه ها بدون دکمه و اتومات هستند تا بتوانند دقیقا حسی مانند سیگار کشیدن اما با ضرری بسیار کمتر برای شما به ارمغان بیاورند .

استفاده از پاد سیستم ها در کنار جویس های سالت ، مخصوصا جویس تنباکویی میتواند تاثیر چشمگیری در ترک سیگار شما داشته باشد .

جویس های معمولی چطور ؟

جویس های معمولی یا فری بیس نیز مناسب استفاده در دستگاه های ویپ معمولی با حجم دود بالا میباشند ، اگر کمی در مورد ویپ تحقیق کرده باشید حتما تابحال فیلم های انجام حرکات نمایشی با این دستگاه جذاب را دیده اید ، آن ها از جویس های نیکوتین پایین یا معمولی برای انجام حرکات نمایشی استفاده مینمایند ، زیرا استنشاق سالت ها با حجم دود بالا بی شک خطراتی را در پی دارد ، به طور خلاصه میتوان جویس های معمولی در کنار ویپ های پرقدرت را به قلیان تشبیه کرد اما تفاوت در ضرر آن هاست!

با مراجعه به مقاله مضرات ویپ میتوانید به طور کامل به پاسخ سوال خود در مورد ضرر و زیان های ویپ برسید .

مزایای جویس های سالت

 • کاربرد و استفاده آسان  استفاده از سالت نیکوتین ها بسیار آسان و بدون درد سر است . شما همچنین می توانید کارتریج هایی بخرید که دیگر لازم نیست درون آنها جویس را دوباره پر کنید. و وقتی که تمام شد از کاریج دیگری استفاده کنید .
 • نیکوتین بالا  این یک گام بزرگ برای جامعه vaping است زیرا سطح بالای نیکوتین و جذب سریع شما از سالت نیکوتین به ترک فوق العاده سیگار کمک می کند
 • طعم نرم تر و بخار صاف سالت نیکوتین به طور کلی می تواند یک تجربه تبخیر بهتری را برای افرادی که می خواهند سطح بالاتری از نیکوتین را استنشاق کنند به ارمغان بیاورد
 • اقتصادی بودن به دلیل داشتن مقادیر زیاد نیکوتین و جذب بهتر ، دیگر نیازی به مصرف آن به اندازه جویس های معمولی نخواهد بود و چون دارای بخار کمی هستند نیز مصرف آنها بسیار کم است .
 • ماندگاری بالا سالت نیکوتین در حالت طبیعی ، پایدارتر بوده و احتمالا دیرتر اکسیداسیون می شود.

تفاوت مضرات جویس معمولی و سالت در چیست ؟

جویس ویپ به خودی خود ضرری ندارد و مشتقات آن گلیسیرین گیاهی و خوراکی میباشد و بسیاری از مواد شیمیایی موجود در سیگار و توتون قلیان را ندارد ، اما چیزی که آن را کمی مضر میکند نیکوتین است .

یکی از ترکیبات اصلی سالت نیکوتین ها ، نیکوتین است که بسیار اعتیاد آور است . و سالت نیکوتین ها مقدار بیشتری نیکوتین نسبت به جویس های معمولی دارند. در صورت عدم احتیاط مناسب ، امکان افزایش اعتیاد به نیکوتین وجود دارد.

استفاده طولانی مدت از سالت نیکوتین ها یا هر فرآورده نیکوتینی دیگر منجر به مشکلاتی در بدن انسان میشود ، بهترین پیشنهاد برای استفاده از سالت نیکوتین ها پایین آوردن دوز نیکوتین در بلند مدت است .

طبیعیست که اگر فردی سیگاری هستید بدن شما به نیکوتین نیاز دارد و با قطع ناگهانی این ماده به احتمال بیشتری نمیتوانید سیگار را ترک کنید !

بهترین روش استفاده از سالت نیکوتین ها میباشد ، برای مثال روند کاهش نیکوتین را برای شما در جدول زیر آورده ایم ، همانطور که مشاهده میکنید با انتخاب دوز نیکوتین مناسب در جویس خود و مشاوره های لازم میتوانید به راحتی نیاز نیکوتین بدن خود را طی یک پروسه چند ماهه به ۰ برسانید .

 ماه اول  جویس نیکوتین ۵۰
 ماه دوم  جویس نیکوتین ۳۵
 ماه سوم  جویس نیکوتین ۲۵
 ماه چهارم  جویس نیکوتین ۶
 ماه پنجم  جویس نیکوتین ۳
 ماه ششم  جویس نیکوتین ۰

توجه داشته باشید که این یک جدول پیشفرض برای فردیست که مصرف روزی حداقل ۱ پاکت سیگار را دارد ، انتخاب دوز نیکوتین و کم کردن آن نیازمند مشاوره های تخصصی میباشد ، اگر قصد ترک سیگار توسط ویپ را دارید ، میتوانید از مشاوره رایگان تاج ویپ در داخل واتس آپ یا برقراری تماس تلفی و یا حتی حضوری ، بهره مند شوید .

یکی دیگر از عناصر موجود در سالت نیکوتین ها ، بنزوئیک اسید است ، برای تعیین سمیت آن هنوز اطلاعاتی در دست نست . بعضی از افراد به این ماده حساسیت دارند و باعث سرفه نیز می شود .

 • در صورت وجود هرگونه سوال در مورد تفاوت جویس معمولی و سالت میتوانید از مشاوره رایگان تاج ویپ استفاده نمایید
 • تمامی جویس های موجود در سایت به همراه ضمانت ۷ روزه اصالت کالا خدمت شما ارائه میشوند

اگر سوال یا نظری در مورد سالت نیکوتین ها دارید خوشحال میشویم در قسمت نظرات باما در میان بگذارید .

پیشنهاد مطالعه : جویس چیست ؟

دسته بندی بلاگ جویس و سالت نیکوتین
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

50 پاسخ به “تفاوت جویس معمولی و سالت”

 1. ممنون از مقاله کاملتون
  این مقاله ها برای افراد مبتدی مثل من که تازه وارد دنیای ویپ شدن عالیه خیلی ممنون

   1. سلام ممنون از توضیحاتتون
    معذرت میخوام اگه دو طعم سالت رو ترکیب کنیم مشکلی داره؟ مسمومیتی چیزی؟
    دو طعم گرفتم یکیشون تیزه میخوام ترکیب کنم

    1. سلام حسین عزیز، اگر از یک برند باشه میتونید انجام بدید. اما ترکیب دو سالت از برندهای مختلف پیشنهاد نمیشه

  1. سلام وقت بخیر
   من دوتا محصول تهیه کردم جویس سالت ۵۰mg 30ml sreatmint و ۳۰ml saltniclabs 25m با سیستم پاد ،میخواستم بدونم میشه این دو طعم رو میکس کنم یا برای دستگاه ضرر داره؟باعث مسمومیت نمیشه؟

  1. سلام جناب عباسی عزیز ، درست میگن ! جویس های تقلبی و فیک داخل بازار شامل این مواردی که فرمودید هستند و بسیار پر ضرر ، سعی کنید از جای مطمعن جویس خودتون رو تهیه کنید
   جویس های تقلبی بسیار بسیار پر ضرر تر از سیگار و قلیان هستند

  1. سلام وقت بخیر من از پاد سیستم geekvape one استفاده میکنم هر سالتی که میخرم خیلی گلورو میزنه در حدی که نمیشه استفاده کرد اما جویس blvk استفاده کردم عالی بود
   اگر از جویس استفاده کنم دستگاه آسیب میبینه ؟

   1. سلام دوست عزیز سالت باید گلو رو بزنه دیگه.جویس میتونید استفاده کنید ولی عمر کویل رو کم میکنه

  1. سلام فرزاد
   حتما باید از سالت نیکوتین داخل دستگاه های پاد استفاده کرد
   ولی داخل دستگاه های ویپ پاد میشه از جویس و سالت استفاده کرد.

 2. سلام،
  اگه جویس با دستگاه پاد بکشیم برای خودمون و دستگاه یعنی ضرر داره؟ مسمومیت میده یا دستگاه و خراب میکنه؟

  1. سلام همون عزیز
   خیر دوست عزیز هیچ ضرری و خرابی نداره
   اگر داخل دستگاه های پاد از سالت نیکوتین استفاده کنید خب خیلی بهتره چون سازگار با سالت نیکوتین است بخاطر این که پادها باتری و وات خیلی ضعیفی دارن سازگار با سالت نیکوتین است.
   جویس های نیکوتین پاین باید داخل دستگاه های ویپ یا پاد مادها استفاده کرد.
   پاد مادها دوکاره هستند و قابلیت با جویس های نیکوتین پایین و بالا را دارند.

 3. سلام خدمت شما سوالم اینه که آیا میتونیم از جویس معمولی بدون نیکوتین در دستگاه پاد کوبی استفاده کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز ببینید هیچ اتفاقی نمیوفته داخل دستگاه جویس بریزید ولی تو کامدهی قدرت مناسب رو نداره و کامدهی درستی ندارد.

 4. سلام خسته خسته نباشید من یه سالت نیکوتین۳۰خریدم۳۰میل هست ولی تنده گلومو میزنه میتونم مثلا۱۵میل ازسالت رو با۲۰۰میل جویس قاطی کنم و با کوئل جویس مصرف کنم؟

  1. سلام سعید جان وقت بخیر
   شما سعی کن اگر از جویس میخایید استفاده کنی که نیکوتین بالایی داشته باشه و سالت اگر اذیتت میکنه
   من به شما یه پیشنهادی میدم که جویس و سالت باهم قاطی کنی یا جویس داخل اتومایزر یا کاریجی که استفاده میکنی بریز ۳ الی ۴ قطره از سالت بریز داخل کارتریج استفاده کن

 5. سلام
  ممنون که مطالب مفید و کاربردی رو با ما به اشتراک میگذارید

  ی سوال
  برای جویس دستگاه پاد،حتما باید نیکوتین سالت استفاده بشه؟نیکوتین فریز جواب نمیده؟منظورم اینه که ممکنه کام نده یا کوئل بسوزونه؟یا فقط بحث مقدار نیکوتین هست؟
  باتشکر

  1. سلام محمد عزیز
   زنده باشی انجام وظیفه بود
   برای دستگاه های پاد حتما از سالت نیکوتین استفاده کنید اگر جویس نیکوتین پایین استفاده کنید کویل سری تر آسیب میبینه

   1. ممنونم
    اما جواب دقیق نگرفتم
    باید حتما نیکوتین سالت استفاده کنم یا نیکوتین زیاد؟یعنی نیکوتین فریز درصد بالا میکس کنم دیگه کوئل نمیسوزه؟
    ممنونم از جوابدهی شما

 6. سلام خسته نباشید. چطور باید بفهمیم ک یک دستگاه ویپ هست یا پاد ؟ اگه میشه جواب بدین ممنون .

  1. سلام محمود عزیز
   ۱- پادها که برای استفاده جویس با نیکوتین بالا می باشند و حجم دود کمی دارند و بسیار مناسب برای ترک سیگار می باشند.

   ۲- ویپ ها که برای استفاده از جویس با نیکوتین معمولی میباشند و حجم دود بالایی دارد و مناسب ترک قلیان هستند.

 7. سلام من ویپ swag kit خریدن توی نزدیک ۵۰ کام باتریش تموم میشه باتری فابریک LG خریدم مشکل از چیه دستگاه هم خیلی داغ میشه

  1. امیر عزیز چند تا فاکتور رو باید رعایت کنید این که رو چه واتیجی کام گرفتید و چند بار پشت سر هم کام گرفتی و تو چه مدت زمانی دکمه فایر رو نگه داشتید احتمالا یکم در زمینه استفاده رو واتیج بالا استفاده کردید که زود تر باتری اش خالی شده البته ۵۰ پاف پر قدرت اگه هر پاف تو یه دقیقه هم باشه بدون وقته یه ساعتی براتون پشت سره هم کار کرده. در مورد داغ کردن هم بهتون بگم یکم طبیعیه چون دستگاه ها قدرت باتری رو به سمت المنت میبرن و باید داغ کنه تا جویس رو تبخیر کنه حالا یه سری دستگاه ها کمتر داغ میکنن یه سری هم بیشتر

 8. سلام ممنون از مطلب مفیدتون.
  یه سوالی ذهنم رو درگیر کرده، با توجه به اینکه محتویات سالت نیکوتین و ایجویس ( از لحاظ PGو VG و PH و مواد دیگه ) با هم متفاوت هست، آیا برای بدست آوردن مثلا نیکوتین حدود ۱۰ میلی گرم ، میشه ۱ میلی لیتر سالت ۲۵ میلی گرم و ۲ میلی لیتر سالت ۳ میلی گرم رو با هم قاطی کرد که در هایت ۳ میلی لیتر جویس با ۱۰٫۳ میلی گرم نیکوتین داشته باشیم؟
  (۲۵*۱)+(۳*۲)= ۳*۱۰٫۳۳

  1. سلام ایمان جان به همین راحتی هم که فکر میکنی نیست و کلا نحوه نیکوتین سالت با جویس متفاوت می باشد برای همین تحت یه شرایط خاصی جویس ها رو میسازن.

 9. سلام و درود من یه پاد ماد دوکاره دارم و از سالت نیکوتین ۵۰ میلی گرم استفاده میکنم ولی نیکوتین ۵۰ میلی گرم برای من سنگین هست چگونه میتوانم آن را سبک تر کنم آیا میتونم با جویس یا سالت نیکوتین ۱۰ میلیگرم میکس کنم تا سبکتر بشه و میزان نیکوتین کمتر بشه ممنون و سپاس از شما

  1. سلام محمد جان، البته که ترکیب دو سالت از برندهای مختلف خیلی پیشنهاد نمیشه و پیشنهاد میکنم با ۲۵ یا ۳۵ همون برند ترکیب کنید اما اگه حس میکنید که باز هم براتون سنگین خواهد بود بله همون نیکوتین ۱۰ تهیه کنید و با ترکیب همون استفاده کنید

 10. با سلام
  آیا با دستگاه vaporesso gtx 80 میشه سالت کشید؟ و اگه خیر جویس تا چند میلی گرم نیکوتین براش مناسبه؟

  1. با سلام
   ممنون بابت مطالت مفیدتون
   من یک دستگاه پاد دارم ولی به دلیل نیکوتین بالای موجود در سالت ها نمیتوانم مصرف کنم
   ایا میشود درون پاد از جویس استفاده کنم؟
   اگر اره بهتر است از کارتریج ۰٫۸ اهم استفاده کنم یا ۱٫۲اهم؟؟
   و ایا تاثیری روی عمر کویل دارد یا نه؟

   1. درود بر شما تو پاد باید سالت استفاده بشه
    اگر جوس بریزید کویلتون خیلی زود به زود میسوزه

 11. با سلام ،من بیست سال بود سیگار میکشیدم و ازش خسته شده بودم تا اینکه با ویپ و پاد آشنا شدم و خیلی تحقیق کردم درموردش و با خریدن یه دستگاه الان یک ساله که از شره سیگار لعنتی خیلی راحت و بی دردسر خلاص شدم و به همه توصیه میکنم این کارو بکنن و واسه چند تا از دوستام هم تهیه کردیم و اونا هم سیگار رو ول کردن فقط دستگاه باید اورجینال باشه و پاد باشه خیلی بهتره و از نیکوتین ۳۰ استفاده کنین و یواش یواش بیارین پایین نیکوتین ۵۰ خیلی خیلی سنگینه

 12. تنها نکته مهمی که میشه به این مقاله خوب اضافه کرد اینه که میزان نیکوتین انتخابی برای شروعتون کاملا بستگی به سیگاری که قبلا میکشیدید داره. مثلا من که سیگارم سبک ترین سیگار با نیکوتین ۴ و قطران ۲ بوده، ۵۰ به شدت سنگینه و ۲۰ کافیه در شروع. و نکته دیگه اینه که اوائل خرید پاد دوست دارید بیشتر ازش استفاده کنید در نتیجه نیکوتین بالا اذیتتون میکنه.
  جایگزین کردن سیگار با پاد، یک پروسه ست و شما دیگه به یک مصرف کننده پاد تبدیل میشید که باید قواعدش رو رعایت کنید. چیزهایی مثل فاصله بین کام گرفتن ها و غیره خیلی مهمه.

 13. سلام ، ایا میشه دوتا جویس مختلف رو قاطی کرد ؟ یا یکیش با نیکوتین و یکیش معمولی ؟

  1. سلام دوست عزیز، در کل ترکیب جوس خیلی پیشنهاد نمیشه اما اگه از یک برند باشه میتونید انجام بدید

 14. سلام ممنون از مطلب کاملتون
  من ویپ دارم خواستم ببینم میتونم از سالت استفاده کنم ولی با توان کم بکشم؟

  1. سلام خیر دوست عزیز اهم المنت برای استفاده از سالت باید ۰٫۸ به بالا باشه

 15. باسلام ، بنده ویپ VOOPOO AGGUS AIR رو خریدم ، میخواستم بدونم جویس خاصی باید بگیرم براش ، میشه یه توضیح بدید چه ماده ای باید توش بریزم
  متشکرم

 16. سلام کارتریج ۰٫۶ ایجویس نانو ک ی پاد ماد محسوب میشه واسه استفاده از سالته یا جویس!؟ اخه دو نوع کارتریج داره ک مقاومت اهم یکیش ۰٫۶ و اون یکی هم بالای یک ک فک کنم یک و دو دهم اهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اعتماد و پرداخت امن تاج ویپ

درگاه پرداخت نکست پی


شماره های تماس:
09213009894
09213009895

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت